June 20, 2021

رنگ ها برای اتاق خواب کوچک – رنگ سبز یک پناهگاه آرام ایجاد می کند

رنگ سبز می تواند اتاق خواب کوچک را به پناهگاهی زیبا برای آرامش تبدیل کند ، یا آن را جذاب و بدیع و هوشیار کند. این یکی از طراوت ترین رنگ هاست. این سایه از چنان تنوع فوق العاده ای برخوردار است که امکانات ایجاد اتاق خواب کوچک و مجزا و قابل توجه قابل توجه است.

از آنجا که رنگ سبز بسیار منفعل است ، می توانید با استفاده از ترکیب و مطابقت الگوهای  طراحی دیوار سبز   درون یک رنگ ، کمی ذوق بیشتری به دکور بیفزایید. یا می توانید با کنتراست های روشن و تاریک بازی کنید. مخلوط کردن الگوهای بزرگ با الگوهای کوچک ، چک ها ، راه راه ها و نقاط پوکر هرگز طاقت فرسا به نظر نمی رسد زیرا رنگ سبز همیشه به عنوان مرکز آرامش باقی می ماند.

رنگ سبز نیز سایه های روشن تری دارد. سبز کاملاً اشباع شده برای لوازم جانبی ، در تضاد با دیوارهای سفید تازه می تواند بسیار انتزاعی به نظر برسد. این باعث می شود که برای کسانی که این رنگ را دوست دارند اما فضای داخلی فوق العاده مدرن را دوست دارند ، ایده آل باشد. سبز بهاری روشن که به صورت پراکنده به اتاقی که با رنگ سفید کرم رنگ آمیزی شده باشد ، می تواند به اندازه روز تازه بهار سبک و شاد باشد. سبزهای مریم گلی کیفیت فوق العاده زیبایی ایجاد می کنند.

اگر برای دیوارها رنگ سبز را انتخاب می کنید ، توصیه می شود از سایه ای بسیار روشن در ترکیب با مقدار زیادی سفید استفاده کنید. این اطمینان می دهد که اتاق حتی کوچکتر از آنچه که در حال حاضر است به نظر نمی رسد. اگر اتاق خواب شما باریک و بلند باشد ، می توانید سایه سبز قویتری را روی یکی از دیوارهای انتهای اتاق بکشید. این پروژه خاص دیوار را به جلو سوق داده و شکل اتاق را بهبود می بخشد ، و این تصور را دارد که مستطیل تر است.

سبز و سفید را می توان در سراسر دکوراسیون ، برای تصاویر ، لامپ ها و فرش ها تکرار کرد. این به طور طبیعی یک موضوع از طبیعت را برای لوازم جانبی دعوت می کند. این بدان معنا نیست که ظاهر باید سنتی باشد. برعکس ، شما می توانید طرح های درخشان الهام گرفته از طبیعت ، اما با تعابیر هنری بسیار بدیع و مدرن را پیدا کنید.